O nas

Jak to się zaczęło…

Początkowo kilkoro z nas spędzało swoje wolne chwile na grze w karty oraz gry planszowe. Wraz ze znajomymi rozpoczęliśmy turnieje planszówek. I tak hobby stało się pasją. Aż, jeden z geniuszy naszej ekipy zaproponował stworzenie sklepu i wypożyczalni gier, które mogłyby szerzyć naszą pasję wśród innych.

Czemu akurat gry?

W świecie dominowanym przez kontakty wirtualne, postanowiliśmy zaproponować pretekst do pielęgnacji kontaktów międzyludzkich „w realu”. Gry nie tylko umilają czas spędzany wśród znajomych, ale także uczą kreatywności i logicznego  myślenia. Każdy kto próbował, wie że planszówki oraz gra w karty to gwarancja świetnej zabawy!

Szeroki wybór

W naszej wypożyczalni/sklepie znajdziesz masę różnorakich gier. Są tu gry dla każdego, bez względu na wiek czy gust. W ofercie naszej wypożyczalni/sklepu znajdą się m.in.: gry edukacyjne, imprezowe, rodzinne, logiczne oraz dla dzieci.

Z nami nie wydasz pieniędzy w błoto!

Prawie każdy gracz miał kiedyś sytuację, kiedy zainteresowani opisem jakiejś gry, pędzili do sklepu, po czym po przetestowaniu, okazywało się, że nie jest to trafny zakup. Kto chciałby tracić swoje pieniądze i czas? Wobec takich sytuacji, postanowiliśmy znaleźć rozwiązanie.

Już za niewielką kwotę w naszej wypożyczalni będziesz mógł sprawdzić, czy określona gra to coś dla Ciebie. Jeśli gra okaże się nietrafiona – zwyczajnie ją nam zwrócisz.

Termin oddania gry to jeden dzień (jeśli wcześniej nie ustalimy inaczej). Po złożeniu zamówienia na wypożyczenie, płacisz kaucję (wartość gry) i opłatę za wypróbowanie gry (1 zł). Jeśli nie oddasz gry w ustalonym terminie – pobieramy opłatę za grę i jest już Twoja. Proste, prawda?

Zakup online

Powstanie też możliwość zakupu online. Jednak cena gry będzie wtedy wyższa ze względu na koszt przesyłki.

Dlaczego gry planszowe są fajne?

Wiele osób uważa, że gry planszowe są zarezerwowane dla dzieci i ze względu na postęp technologii, już dawno poszły w niepamięć. Jednak statystyki wskazują na coś innego. W dobie komputerów planszówki przeżywają renesans. Dlaczego wybieramy gry planszowe? Jest to forma rozrywki umożliwiająca bezpośrednią interakcję z ludźmi, rozwój intelektualny i świetną zabawę!

Jak planszówki wpływają na nasz rozwój?

 

 

Skoro już wiesz, że warto grać, teraz wystarczy tylko wybór odpowiedniej gry oraz towarzystwa!

zobacz TEST BLAU to